• Sıraselviler Caddesi Cengaver Han No:3 Daire:3 34437 Beyoğlu/İstanbul
  • taksimvize@gmail.com
img img

Taksim Vize Hizmetleri

1985 yılından bu yana vize hizmeti veren şirketimiz, vize servisi olarak gerekli deneyim ve tecrübeye sahip kadrosu ve sizlerin ihtiyaçları göz önünde tutularak hazırlanmış olan web sayfasıyla çalışma alanını genişletiyor.

Gelişen internet teknolojilerini yakından takip eden Taksim Vize, bu doğrultuda hazırladığı web sayfası ile yerinizden kalkmadan tüm ülkeler ile ilgili geniş vize seçeneklerini ve vizelerin tüm içeriklerini sizlerle paylaşıyor. Yapmanız gereken tüm bilgileri edindikten ve web sayfamız üzerinden ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz formları doldurarak Taksim Vize’yi ziyaret etmeniz ve sonrasında tecrübeli ekibimizin vize başvurunuzu tamamlamasını beklemek olacaktır.

Taksim Vize olarak ana hedeflerimizden bir diğeri de konsolosluklar önünde saatlerce sıra bekleme derdinden kurtulmanıza yönelik olarak web sitemiz üzerinden sunmuş olduğumuz online hizmetler aracılığı ile en hızlı ve kolay şekilde arzu ettiğiniz vize’yi almanız olacaktır.

Vize işlemleriniz için kaybettiğiniz zamanı en aza indirmeyi amaçlayan Taksim Vize, sizlere vize alma sürecinde ve yolculuk esnasında ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri internet sayfasıyla ücretsiz olarak sunuyor. İstanbul’da bulunan ofisimizde tüm vize işlemleriniz için bilgi alabileceğiniz uzman kadromuzla ziyaretinizi bekliyoruz. Vize işlemleriniz için bizi mutlaka arayın.

Taksim Vize olarak daima güleryüzlü ve deneyimli personelimiz ile, güncel teknolojileri kullanarak hazırlamış olduğumuz ve bir çok online hizmetin yer aldığı web sitemiz ile sürekli olarak sizlerin yanındayız, bugüne kadar bizlere göstermiş olduğunuz güven ve ilgi nedeniyle teşekkür ederiz.

Lütfen unutmayın ki vize başvurusu önemli bir işlemdir ve başvurunuzu riske atmak yerine bu konuda uzman olan deneyimli Taksim Vize ekibine güvenebilirsiniz.

  • Uzman Ekip
  • Güvenilir Acente
  • Yüksek Başarı Oranı
  • Ücretsiz Moto Kurye
Bize Ulaşın

Taksim Vize
Hizmetleri

37 yılı aşkın sürede kazandığımız tecrübemiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

İstanbul’da ikamet ediyorsanız evraklarınızı moto kurye ile ücretsiz teslim alıyoruz.

Sizin adınıza tüm prosedürlerle biz ilgileniyoruz. Siz sadece hayallerinize yaklaşmanın mutluluğunu yaşayın.

Uzman ekibimiz tüm koşullarda yanınızda ve işlemleri sizin adınıza yürütüyor.

En az evrakla en doğru başvuruyu yapmanızı sağlıyoruz.

Tüm Dünya Ülkeleri İçin Vize Başvuru Danışmanlık Hizmeti Veriyoruz

Vize işlemleriniz için kaybettiğiniz zamanı en aza indirmeyi amaçlayan şirketimiz, 1985 yılından bu yana sizlere vize hizmeti veriyor.

Vize başvurusu önemli bir işlemdir ve başvurunuzu riske atmak yerine bu konuda uzman olan deneyimli ekibimize güvenebilirsiniz.